
Двосторонній напівавтоматичний стрічковопильний станок по металу Bekamak BMSY-230DG
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: BMSY-230DG
Стрічковопильний верстат напівавтомат BMSY 230 DG турецького виробника Beka-Mak з довжиною стрічкового полотна 2730 мм, висотою робочої поверхні 760 мм та швидкістю різання 35/70 м/хв використовується для продуктивного різання профільного та суцільного металопрокату. Підходить як для нарізування пакету заготовок, так і профілів великого розміру. Повернення пильної рами у вихідне положення та затискання заготовки відбувається за допомогою гідравліки після команди оператора.
Стандартна комплектація
- Стрічкова пилка 27 мм
- Перемикач регулювання висоти
- Гідромеханічний натяг стрічки
- Насос рідини для охолодження
- Щітка пилки
- Поздовжній упор
- Кінцевий вимикач
- Панель управління
- Рухомі лещата
Додаткова комплектація (опційно)
- Пристрій мікророзпилення
- 3-метровий роликовий стіл для матеріалів
- Безступінчасте регулювання швидкості різання
Технічні характеристики
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| Ріжуча здатність | 0° | 230 мм | 320 x 130 мм | 230 мм |
| -45° | 180 мм | 230 x 100 мм | 150 мм | |
| +45° | 210 мм | 230 x 160 мм | 180 мм | |
| +60° | 120 мм | 120 x 100 мм | 100 мм | |
| Головний двигун | 1.0 - 1.3 кВт | |||
| Гідромотор | 0.37 кВт | |||
| Двигун подачі | 0.12 кВт | |||
| Швидкість різання | 35 - 70 м/хв | |||
| Розмір полотна | 2730x27x0.9 мм | |||
| Висота робочої поверхні | 760 мм | |||
| Вага | 430 кг | |||
| Довжина | 1350 мм | |||
| Глибина | 700 мм | |||
| Висота | 1300 мм | |||
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | Bekamak |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Одноколонний |
| ЧПУ | Так |
| Тип управління | Напівавтоматичне |
| Відстань від підлоги до столу подачі | 760 мм |
| Споживана потужність | 1.79 кВт |
| Швидкість руху стрічки | 35 м/хв, 70 м/хв |
| Довжина стрічкової пили | 2730 мм |
| Ширина стрічкової пили | 27 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 0.9 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 430 кг |
| Довжина | 1350 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Ширко Сергій |
- Ціна: Ціну уточнюйте






