
Двосторонній напівавтоматичний стрічковопильний станок по металу Bekamak BMSY-270DG
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: BMSY-270DG
+380 (67) 216-43-22
Київстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Напівавтоматичний стрічковопильний верстат маятниковий Bekamak BMSY 270 DG призначений для високопродуктивного різання суцільного та профільного металевого прокату. Підходить для нарізування пакету заготовок та великих профілів. Повернення пильної рами у вихідне положення та затискання заготовки здійснюється гідравлічним приводом за командою оператора.
Стандартна комплектація
- Стрічкова пилка 27 мм
- Інвертор
- Перемикач регулювання висоти
- Гідромеханічний натяг стрічки
- Насос рідини для охолодження
- Щітка пилки
- Поздовжній упор
- Надпотужний редуктор
- Панель управління
- Затискач
Додаткова комплектація (опційно)
- Пристрій мікророзпилення
- 3-метровий роликовий стіл для матеріалів
Технічні характеристики
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| Різуча здатність | 0° | 270 мм | 350 x 220 мм | 270 мм |
| -45° | 210 мм | 270 x 210 мм | 210 мм | |
| +45° | 240 мм | 270 x 200 мм | 200 мм | |
| +60° | 150 мм | 150 x 100 мм | 180 мм | |
| Головний двигун | 1.5 кВт | |||
| Гідромотор | 0.37 кВт | |||
| Двигун подачі | 0.12 кВт | |||
| Швидкість різання | 20 - 100 м/хв | |||
| Розмір полотна | 3160x27x0.9 мм | |||
| Висота робочої поверхні | 910 мм | |||
| Вага | 476 кг | |||
| Довжина | 1730 мм | |||
| Глибина | 770 мм | |||
| Висота | 1460 мм | |||
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | Bekamak |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Одноколонний |
| ЧПУ | Так |
| Тип управління | Напівавтоматичне |
| Відстань від підлоги до столу подачі | 910 мм |
| Споживана потужність | 1.99 кВт |
| Швидкість руху стрічки | 100 м/хв, 20 м/хв, 10 - 100 м/хв |
| Довжина стрічкової пили | 3160 мм |
| Ширина стрічкової пили | 27 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 0.9 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 476 кг |
| Довжина | 1730 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Висота | 1460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Ширко Сергій |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте








