
Гідравлічна машина для різання та пробивання отворів Birliksan HYD-360
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
Відправка з 18 квітня 2026+380 (67) 216-43-22
Київстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Переваги гідравлічної машини для різання та пробивання отворів Birliksan HYD-360:
- Стіл підтримки матеріалів на вирубній станції.
- Стіл для підтримки матеріалів на станції різання смугового матеріалу.
- Таблиця підтримки матеріалів на пуансонному блоці.
- Станція різання профілів для різання куточків, кіл та квадратів.
- Набір пуансонів і матриць, що легко замінюється.
- Ніжний перемикач та електричне керування.
- З'єднувальна розетка для дистанційного вимкнення, напр. електричний стопор довжини.
- Гідроагрегат зі зміною рідини.
- Трьохфазний двигун змінного струму 380 Вт 50 Гц.
- Всі робочі характеристики ґрунтуються на міцності на розтяг 450 Н/мм2.
Технічні характеристики гідравлічної машини для різання та пробивання отворів Birliksan HYD-360:
| ХАРАКТЕРИСТИКИ МАШИНИ | ОДИНИЦЯ | |
| Потужність двигуна | кВт | 4 |
| Напруга двигуна | В | 380 |
| Частота двигуна | Гц | 50-60 |
| Гідравлічна потужність | кН | 400 |
| Маса | кг | 750 |
| Розміри машини | ДхШхВ (мм) | 680x860x1820 |
| Робочий тиск | Бар | 200 |
| Гідравлічна олія | Ст | ВГ 46 |
| Гладити | мм | 50 |
| ПРОБИВНИЙ БЛОК | ||
| Глибина горла | мм | 160 |
| Діаметр штампування (стандартний) | мм | Ø10-36 |
| Робоча висота | мм | 1250 |
| ПЛОСЬКІ НОЖИНИ | ||
| Плоский метал | мм | 150 x 10 |
| Робоча висота | мм | 950 |
| ДВИГУН ПРОФІЛЬНОГО ТА ПРУТКОВОГО ЗАВОДУ | ||
| L-подібний куточок (стандартний) | мм | 80x80x8 |
| Т-подібний куточок (опціонально) | мм | 70x70x7 |
| Праска з U-подібним кутом (опціонально) | мм | 100x50 |
| Круглий матеріал (стандартний) | мм | Ø30 |
| Квадратний матеріал (стандартний) | мм | 28 |
| Робоча висота | мм | 1200 |
| КВАДРАТНИЙ І ТРИКУТНИЙ ВИРІЗАЛЬНИК | ||
| Плоский метал | мм | 8 |
| L кут заліза | мм | 60x60x6 |
| Квадратний виріз (стандартний) | мм | 50x45 |
| Трикутний виріз 45° (додатково) | мм | 50 |
| Робоча висота | мм | 1250 |
| ВИГИБ (ДОДАТКОВО) | ||
| Плоский метал | мм | 100x10 |
| ГНУТКА МАТРИЦЯ І КУТ | Р=8 | 60 |
| Робоча висота | мм | 1250 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 4 кВт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Гідравлічна потужність | 400 |
| Діаметр штампування (стандартний) | Ø10-36 мм |
| Квадратний матеріал (стандартний) | 28 |
| Круглий матеріал (стандартний) | Ø30 мм |
| Напруга двигуна | 380 В |
| Відповідальна особа | Віра Ожух |
| Плоский метал | 150 x 10 мм |
| Робоча висота | 1200 мм |
| Робочий тиск (bar) | 200 |
| Частота двигуна | 50-60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





