Сучасні технології будівництва не можна уявити без монтажу залізобетонних конструкцій, основу яких складає арматура.
Гідравлічний верстат для різання арматури Birliksan HYD-532-DK легко справляється з поставленим йому завданням. Він легкий у транспортуванні, має невелику вагу, просту конструкцію та тривалий термін експлуатації. Завдяки наявності коліщаток його легко переміщати на будівельному майданчику.
Технічні характеристики гідравлічного верстата для різання арматури Birliksan HYD-532-DK:
| ХАРАКТЕРИСТИКИ МАШИНИ | ОДИНИЦЯ | |
| Потужність двигуна | кВт | 5 |
| Напруга двигуна | В | 380 |
| Частота двигуна | Гц | 50-60 |
| Гідравлічна потужність | кН | 500 |
| Маса | кг | 600 |
| Розміри машини | ДхШхВ (мм) | 1000x500x1500 |
| ПЛОСЬКІ НОЖИЦІ | ||
| Плоска праска | мм | 100x15 |
| Кругла праска | мм | Ø32 |
| Довжина леза | мм | 120 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Максимальний діаметр заготовки | 32 мм |
| Споживана потужність | 5 кВт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Віра Ожух |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 600 |
| Напруга двигуна | 380 В |
| Частота двигуна | 50-60 Гц |
| Гідравлічна потужність | 500 |
| Плоский метал | 100x15 мм |
| Розміри машини | 1000x500x1500 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте






Відправка з 18 квітня 2026