Пластинчасті ножиці Birliksan BH-113 для листового металу та металевого профілю використовується для різання листового металу, смуг, прутків, профілю Т та L-подібного типу.
Сталевий корпус відрізняється високим рівнем міцності та стійкістю до механічних пошкоджень. В основі передбачені отвори для кріплення до підлоги, щоб уникнути перекидання обладнання в процесі роботи.
Технічні характеристики пластинчастих ножиць Birliksan BH-113:
| Код | BH-112 | |
| Модель | 4BR/8 | |
| Листовий метал | мм | 8 |
| Флет Айрон | мм | 80 х 8 |
| Кругле залізо | мм | 20 |
| Акварі Залізо | мм | 18 |
| Вага | кг | 39 + 7 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Прес-ножиці |
| Тип приводу | Гідравлічний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 46 т |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Віра Ожух |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Листовий метал | 8 мм |
| Флет Айрон | 80 х 8 мм |
| Кругле залізо | 20 мм |
| Акваре Залізо | 18 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 18 квітня 2026