Кутові залізні ножиці Birliksan BH-111 знаходять застосування у сфері металообробки. Устаткування використовується для різання листового металу та металевого профілю.
Переваги кутових залізних ножиць Birliksan BH-111:
- Міцний корпус із покращеної сталі.
- Салазки без люфту, що гойдаються, - низькі втрати на тертя.
- Два ножі (175х50х13 мм) з інструментальної сталі, спеціального загартування та шліфування.
- Важіль із пружиною компенсації ваги для захисту від травм.
- Плавно регульований притиск, колінно-важільна передача.
- Всі регульовані поворотні штифти.
Технічні характеристики кутових залізних ножиць Birliksan BH-111:
| Модель | 5RP/10 | |
| Листовий метал | мм | 10 |
| Плоский метал | мм | 90 х 17 |
| Круглий метал | мм | 22 |
| Квадратне залізо | мм | 20 |
| L кут заліза | мм | 60 х 7 |
| Т-подібний кут заліза | мм | 60 х 7 |
| Маса | кг | 96 + 7 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Прес-ножиці |
| Тип приводу | Гідравлічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Віра Ожух |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 103 |
| Листовий метал | 10 мм |
| Плоский метал | 90 х 17 мм |
| Круглий метал | 22 мм |
| Квадратне залізо | 20 мм |
| L кут заліза | 60 х 7 мм |
| Т-подібний кут заліза | 60 х 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 18 квітня 2026