Верстат для різання арматури Birliksan BH-345 чудово справляється з різкою металевих стрижнів круглого або прямокутного перерізу, може розрізати одночасно кілька прутків меншого діаметра.
Ріжуча частина верстата складається з двох ножів - нерухомого та ножа, що здійснює поступальний рух. У рух ножа наводиться за допомогою ручного важільного пристрою.
Технічні характеристики верстата для різання арматури Birliksan BH-345:
| Модель | 50/32/ М. | |
| Круглий метал | мм | 32 |
| Квадратне залізо | мм | 28 |
| Розмір леза | мм | 50 х 50 |
| Маса | кг | 40 + 6 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Максимальний діаметр заготовки | 32 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Віра Ожух |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 46 |
| Квадратне залізо | 28 мм |
| Розмір леза | 50 х 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 18 квітня 2026