Напівавтоматичний стрічкопильний верстат Beka-Mak BMSY 440 DGH з довжиною стрічкового полотна 5200 мм, висотою робочої поверхні 860 мм та швидкістю різання 20-100 м/хв використовується для продуктивного різання профільного та суцільного металопрокату. Підходить як для нарізування пакету заготовок, так і профілів великого розміру. Повернення пильної рами у вихідне положення та затискач заготовки відбувається за допомогою гідравліки після команди оператора.
Стандартна комплектація
- Стрічкова пилка 34 мм
- Точне регулювання тиску
- Інвертор
- Щітка пилки
- Перемикач безпеки
- Гідромеханічний натяг леза
- Гідравлічні лещата
- Вібраційний циліндр
- Панель управління
- Потужний редуктор
- Насос рідини для охолодження
- Перемикач регулювання висоти
Додаткова комплектація (опційно)
- Гідравлічний верхній затискач
- 3-метровий моторизований роликовий стіл
- 3-метровий роликовий стіл для матеріалів
- Лазерний покажчик лінії різання
- Пристрій для мікророзпилення ILC
Технічні характеристики
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| Ріжуча здатність | -60° | 320 мм | 285 x 440 мм | 285 мм |
| -45° | 410 мм | 410 x 440 мм | 410 мм | |
| -30° | 440 мм | 500 x 440 мм | 440 мм | |
| +60° | 320 мм | 250 x 440 мм | 250 мм | |
| +45° | 410 мм | 410 x 440 мм | 410 мм | |
| +30° | 440 мм | 500 x 440 мм | 440 мм | |
| 0° | 440 мм | 610 x 440 мм | 440 мм | |
| Головний двигун | 3 кВт | |||
| Гідромотор | 0.55 кВт | |||
| Двигун подачі | 0.12 кВт | |||
| Швидкість різання | 20 - 100 м/хв | |||
| Розмір полотна | 5200x34x1.1 мм | |||
| Висота робочої поверхні | 860 мм | |||
| Вага | 1540 кг | |||
| Довжина | 2800 мм | |||
| Глибина | 1210 мм | |||
| Висота | 1870 мм | |||
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | Bekamak |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Одноколонний |
| ЧПУ | Так |
| Тип управління | Напівавтоматичне |
| Відстань від підлоги до столу подачі | 860 мм |
| Споживана потужність | 3.67 кВт |
| Швидкість руху стрічки | 100 м/хв, 20 м/хв |
| Довжина стрічкової пили | 5200 мм |
| Ширина стрічкової пили | 34 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 1.1 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 1540 кг |
| Довжина | 2800 мм |
| Ширина | 1210 мм |
| Висота | 1870 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Ширко Сергій |
- Ціна: Ціну уточнюйте








