
Двосторонній напівавтоматичний стрічковопильний верстат Bekamak BMSY-360DGH ECO
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: BMSY-360DGH ECO
+380 (67) 216-43-22
Київстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Beka-Mak BMSY 360 DG ECO напівавтоматичний верстат з двостороннім поворотом для різання профілів та цільного матеріалу сталі та кольорових металів.
Стандартна комплектація
- Стрічкова пилка 34 мм
- Інвертор
- Щітка пилки
- Перемикач безпеки
- Гідромеханічний натяг леза
- Гідравлічні лещата
- Синхронізація рухомим важелем / лещатами
- Панель управління
- Потужний редуктор
- Насос рідини для охолодження
Додаткова комплектація (опційно)
- 3-метровий моторизований роликовий стіл
- 3-метровий роликовий стіл для матеріалів
- Пристрій для мікророзпилення ILC
Технічні характеристики
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| Ріжуча здатність | 0° | 360 мм | 510 x 360 мм | 360 мм |
| +30° | 360 мм | 440 x 360 мм | 360 мм | |
| +45° | 360 мм | 390 x 360 мм | 360 мм | |
| +60° | 200 мм | 200 x 360 мм | 200 мм | |
| -30° | 360 мм | 440 x 360 мм | 360 мм | |
| -45° | 360 мм | 390 x 360 мм | 360 мм | |
| -60° | 260 мм | 260 x 360 мм | 260 мм | |
| Головний двигун | 3 кВт | |||
| Гідромотор | 0.37 кВт | |||
| Двигун подачі | 0.12 кВт | |||
| Двигун конвеєра для стружки | 0.25 кВт | |||
| Швидкість різання | 20 - 100 м/хв | |||
| Розмір полотна | 4800x34x1.1 мм | |||
| Висота робочої поверхні | 860 мм | |||
| Вага | 1450 кг | |||
| Довжина | 2650 мм | |||
| Глибина | 1210 мм | |||
| Висота | 1870 мм | |||
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | Bekamak |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Одноколонний |
| ЧПУ | Так |
| Тип управління | Напівавтоматичне |
| Відстань від підлоги до столу подачі | 860 мм |
| Споживана потужність | 3.49 кВт |
| Швидкість руху стрічки | 100 м/хв, 20 м/хв |
| Довжина стрічкової пили | 4800 мм |
| Ширина стрічкової пили | 34 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 1.1 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 1450 кг |
| Довжина | 2650 мм |
| Ширина | 1210 мм |
| Висота | 1870 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Ширко Сергій |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте







