Напівавтоматичний стрічковий станок Beka-Mak BMSY 320 G з довжиною стрічкового полотна 3660 мм, висотою робочої поверхні 740 мм і швидкістю різання 20-100 м/хв використовується для продуктивного різання профільного та суцільного маталопрокату. Підходить як для нарізування пакету заготовок, так і профілів великого розміру. Повернення пильної рами у вихідне положення та затискання заготовки відбувається за допомогою гідравліки після команди оператора.
Стандартна комплектація
- Перемикач безпеки
- Індикатор регулювання кута
- Перемикач регулювання висоти
- Панель управління
- Кінцевий вимикач
- Насос рідини для охолодження
- Гідравлічні лещата
- Інвертор
- Стрічкова пилка 27 мм
- Потужний редуктор
- Гідромеханічний натяг стрічки
- Роликовий стіл для матеріалів 1,2 м
- Щітка пилки
Додаткова комплектація (опційно)
- Гідравлічний верхній затискач
- Пристрій для мікророзпилення ILC
- 3-метровий роликовий стіл для матеріалів
Технічні характеристики
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| Ріжуча здатність | 0° | 320 мм | 350 x 320 мм | 320 мм |
| +15° | 320 мм | 340 x 300 мм | 300 мм | |
| +30° | 300 мм | 300 x 200 мм | 250 мм | |
| +45° | 260 мм | 250 x 180 мм | 180 мм | |
| +60° | 160 мм | 150 x 150 мм | 150 мм | |
| Головний двигун | 1.5 кВт | |||
| Гідромотор | 0.37 кВт | |||
| Двигун подачі | 0.12 кВт | |||
| Швидкість різання | 20 - 100 м/хв | |||
| Розмір полотна | 3660x27x0.9 мм | |||
| Висота робочої поверхні | 740 мм | |||
| Вага | 1015 кг | |||
| Довжина | 1900 мм | |||
| Глибина | 1200 мм | |||
| Висота | 1350 мм | |||
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | Bekamak |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Одноколонний |
| ЧПУ | Так |
| Тип управління | Напівавтоматичне |
| Відстань від підлоги до столу подачі | 740 мм |
| Споживана потужність | 1.99 кВт |
| Швидкість руху стрічки | 100 м/хв, 20 м/хв |
| Довжина стрічкової пили | 3660 мм |
| Ширина стрічкової пили | 27 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 0.9 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 1015 кг |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 1350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Ширко Сергій |
- Ціна: Ціну уточнюйте







