Напівавтоматична стрічкова відрізна пилка BMSY 320 GL від турецького виробника Beka-Mak з довжиною стрічкового полотна 4160 мм, висотою робочої поверхні 740 мм та швидкістю різання 20-100 м/хв використовується для продуктивного різання профільного та суцільного металопрокату. Підходить як для нарізування пакету заготовок, так і профілів великого розміру. Повернення пильної рами у вихідне положення та затискання заготовки відбувається за допомогою гідравліки, після команди оператора. Напівавтоматична стрічкова відрізна пилка призначена для різання суцільного та профільного металопрокату діаметром до 320 мм.
Стандартна комплектація
- Перемикач безпеки
- Індикатор регулювання кута
- Перемикач регулювання висоти
- Панель управління
- Кінцевий вимикач
- Насос рідини для охолодження
- Продольный упор
- Інвертор
- Стрічкова пилка 34 мм
- Потужний редуктор
- Гідромеханічний натяг стрічки
- Роликовий стіл для матеріалів 1,2 м
- Щітка пилки
Додаткова комплектація (опційно)
- Гідравлічний верхній затискач
- Пристрій для мікророзпилення ILC
- 3-метровий роликовий стіл для матеріалів
Технічні характеристики
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| Ріжуча здатність | 0° | 320 мм | 610 x 320 мм | 320 мм |
| +30° | 320 мм | 510 x 320 мм | 320 мм | |
| +45° | 320 мм | 355 x 320 мм | 320 мм | |
| +60° | 280 мм | 280 x 280 мм | 280 мм | |
| Головний двигун | 2.2 кВт | |||
| Гідромотор | 0.37 кВт | |||
| Двигун подачі | 0.12 кВт | |||
| Швидкість різання | 20 - 100 м/хв | |||
| Розмір полотна | 4160x34x1.1 мм | |||
| Висота робочої поверхні | 740 мм | |||
| Вага | 1195 кг | |||
| Довжина | 2100 мм | |||
| Глибина | 1200 мм | |||
| Висота | 1350 мм | |||
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | Bekamak |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Одноколонний |
| ЧПУ | Так |
| Тип управління | Напівавтоматичне |
| Відстань від підлоги до столу подачі | 740 мм |
| Споживана потужність | 2.69 кВт |
| Швидкість руху стрічки | 100 м/хв, 20 м/хв |
| Довжина стрічкової пили | 4160 мм |
| Ширина стрічкової пили | 34 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 1.1 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 1195 кг |
| Довжина | 2100 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 1350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Ширко Сергій |
- Ціна: Ціну уточнюйте







