Модель Bekamak BMSO-320GLS ідеальна для масового серійного виробництва для нарізування виробів із твердих матеріалів, труб та профілів. Кут різання варіюється від 90 до 30 градусів. Система сервоприводу на кулькових гвинтах мінімізує похибки при різанні до нуля. Кольорова сенсорна панель управління Omron зручна для користування та дозволяє зберегти до 30 різних програм для різання, кожна з яких може включати до 50 кроків різання. Гідравлічний верхній затискач та шестигранні лещата також доступні для умов серійного виробництва.
Стандартна комплектація
- Стрічкова пилка 34 мм
- Задні лещата, що відкриваються
- Перемикач регулювання висоти
- Панель управління
- Рухомі лещата
- Контролер швидкості
- Щітка для стружки
- Гідромеханічний натяг стрічки
- Потужний редуктор
- Гідравлічні лещата
- Насос рідини для охолодження
- Перемикач безпеки
- Індикатор регулювання кута
Додаткова комплектація (опційно)
- Пристрій для мікророзпилення ILC
- 3-метровий роликовий стіл для матеріалів
- Гідравлічний натяг полотна
- Пристрій пакетного різання
- Гідравлічний верхній затискач
Технічні характеристики
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| Ріжуча здатність | 0° | 320 мм | 610 x 320 мм | 320 мм |
| -60° | 320 мм | 510 x 320 мм | 320 мм | |
| -45° | 320 мм | 355 x 320 мм | 320 мм | |
| -30° | 260 мм | 280 x 200 мм | 225 мм | |
| Головний двигун | 2.2 кВт | |||
| Гідромотор | 1.1 кВт | |||
| Насос охолоджуючої рідини | 0.12 кВт | |||
| Швидкість різання | 20 - 100 м/хв | |||
| Розмір полотна | 4160x34x1.1 мм | |||
| Висота робочої поверхні | 740 мм | |||
| Вага | 2060 кг | |||
| Довжина | 2300 мм | |||
| Глибина | 2350 мм | |||
| Висота | 1750 мм | |||
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | Bekamak |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Одноколонний |
| ЧПУ | Так |
| Тип управління | Автоматичне |
| Відстань від підлоги до столу подачі | 740 мм |
| Споживана потужність | 3.42 кВт |
| Швидкість руху стрічки | 100 м/хв, 20 м/хв |
| Довжина стрічкової пили | 4160 мм |
| Ширина стрічкової пили | 34 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 1.1 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 2060 кг |
| Довжина | 2300 мм |
| Ширина | 2350 мм |
| Висота | 1750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Ширко Сергій |
- Ціна: Ціну уточнюйте








