Стандартна комплектація
- Роликовий стіл 1,2 м
- Щітка для стружки
- Потужний редуктор
- Гідравлічні лещата
- Гідромеханічний натяг стрічки
- Перемикач безпеки
- Контролер швидкості
- Панель управління
- Механічний верхній затискач
- Насос рідини для охолодження
- Перемикач регулювання висоти
- Стрічкова пилка 34 мм
Додаткова комплектація (опційно)
- Пристрій для мікророзпилення ILC
- 3-метровий роликовий стіл для матеріалів
- Конвеєр для стружки
Технічні характеристики
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| Ріжуча здатність | 0° | 350 мм | 400 x 350 мм | 350 мм |
| +30° | 320 мм | 400 x 350 мм | 350 мм | |
| +45° | 320 мм | 290 x 300 мм | 270 мм | |
| Головний двигун | 2.2 кВт | |||
| Гідромотор | 0.37 кВт | |||
| Насос охолоджуючої рідини | 0.12 кВт | |||
| Двигун подачі | 0.25 кВт | |||
| Швидкість різання | 20 - 100 м/хв | |||
| Розмір полотна | 4160x34x1.1 мм | |||
| Висота робочої поверхні | 760 мм | |||
| Вага | 1050 кг | |||
| Довжина | 2450 мм | |||
| Глибина | 920 мм | |||
| Висота | 2020 мм | |||
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | Bekamak |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Одноколонний |
| ЧПУ | Так |
| Тип управління | Автоматичне |
| Відстань від підлоги до столу подачі | 760 мм |
| Споживана потужність | 2.94 кВт |
| Швидкість руху стрічки | 100 м/хв, 20 м/хв |
| Довжина стрічкової пили | 4160 мм |
| Ширина стрічкової пили | 34 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 1.1 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 1050 кг |
| Довжина | 2450 мм |
| Ширина | 920 мм |
| Висота | 2020 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Ширко Сергій |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте









