Ручний стрічковопильний станок по металу BMS 270 DG — це стрічкова відрізна пилка з ручним керуванням від турецького виробника Beka-Mak з довжиною стрічкового полотна 3160 мм, висотою робочої поверхні 910 мм і швидкістю різання 20-100 м/хв використовується при невеликих обсягах виробництва. Оператор верстата самостійно встановлює, відміряє та фіксує заготівлю за допомогою ручних лещат. Пильна рама опускається під власною вагою, швидкість опускання регулюється з пульта управління. Ручний стрічковопильний верстат призначений для різання профільного металопрокату під різними кутами від -45° до 60° розміром до 270 мм.
Стандартна комплектація
- Стрічкова пилка 27 мм
- Щітка пилки
- Перемикач безпеки
- Гідромеханічний натяг полотна
- Тиски
- Поздовжній упор
- Панель управління
- Коробка передач
- Насос рідини для охолодження
- Інвертор
Додаткова комплектація (опційно)
- 3-метровий роликовий стіл для матеріалів
- Пристрій для мікророзпилення ILC
Технічні характеристики
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| Ріжуча здатність | 0° | 270 мм | 350 x 220 мм | 270 мм |
| -45° | 210 мм | 270 x 210 мм | 210 мм | |
| +45° | 240 мм | 270 x 200 мм | 200 мм | |
| +60° | 150 мм | 150 x 100 мм | 180 мм | |
| Головний двигун | 1.5 кВт | |||
| Насос охолоджуючої рідини | 0.12 кВт | |||
| Швидкість різання | 20 - 100 м/хв | |||
| Розмір полотна | 3160x27x0.9 мм | |||
| Висота робочої поверхні | 910 мм | |||
| Вага | 465 кг | |||
| Довжина | 1730 мм | |||
| Глибина | 770 мм | |||
| Висота | 1460 мм | |||
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bekamak |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина стрічкової пили | 3160 мм |
| Споживана потужність | 1.62 кВт |
| Відстань від підлоги до столу подачі | 910 мм |
| Швидкість руху стрічки | 100 м/хв, 20 м/хв |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Одноколонний |
| Товщина стрічкової пилки | 0.9 мм |
| Ширина стрічкової пили | 27 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 465 кг |
| Висота | 1460 мм |
| Довжина | 1730 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Ширко Сергій |
- Ціна: Ціну уточнюйте









