Новий автоматичний верстат для виробництва Bekamak BMSO-420XS призначений для максимального збільшення продуктивності різання важких металів, профілів та трубних заготовок з повністю автоматичною системою подачі матеріалу та різання. Автоматичне керування та датчики максимально збільшують співвідношення продуктивність/вартість та збільшують термін служби леза до 50%.
Головні переваги
- Інтелектуальне різання та зручний сенсорний екран із програмою різання Omron CNC.
- Можливість збереження до 50 різних кроків довжини різання в 100 різних програмах.
- Параметри різання контролюються ЧПУ для оптимальної обробки заготовки.
- Функція автоматичного розрахунку параметрів різання в залежності від типу та розміру матеріалу.
- Можливість ручного введення параметрів різання.
- Сервоподача з ходом 700 мм.
- Напрямний важіль переміщається лінійною напрямною в координації з рухомими лещатами.
- Детектор руху холостого ходу та автоматичний датчик відхилення.
- Різання без вібрації.
- Моторизована щітка для стружки.
- Висока ефективність із планетарним редуктором.
Стандартна комплектація
- Сигнальна лампа
- Гідравлічний натяг полотна
- Сенсорна панель управління
- Сервопривід
- Гідравлічна кнопка зняття натягу
- Стрічкова пилка 41 мм
- Лінійні напрямні
- Гідравлічні лещата
- Оптичний швидкий підхід
- Гідравлічні алмазні підшипники
- Безконтактний перемикач для виявлення прослизання стрічки
- Планетарна коробка передач
- Світлодіодна лампа
Додаткова комплектація (опційно)
- Шестигранні лещата
- Пристрій мікророзпилення
- Гідравлічний верхній затискач
Технічні характеристики
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| Ріжуча здатність | 0° | 420 мм | 420 x 420 мм | 420 мм |
| Головний двигун | 7.5 кВт | |||
| Гідромотор | 1.1 кВт | |||
| Насос охолоджуючої рідини | 0.2 кВт | |||
| Серводвигун | 1.5 кВт | |||
| Двигун спуску голови | 1.5 кВт | |||
| Двигун конвеєра для стружки | 0.25 кВт | |||
| Швидкість різання | 15 - 150 м/хв | |||
| Розмір полотна | 5750x41x1.3 мм | |||
| Висота робочої поверхні | 805 мм | |||
| Вага | 3300 кг | |||
| Довжина | 2860 мм | |||
| Глибина | 1980 мм | |||
| Висота | 2100 мм | |||
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | Bekamak |
| Стан | Новий |
| ЧПУ | Так |
| Тип управління | Автоматичне |
| Відстань від підлоги до столу подачі | 805 мм |
| Споживана потужність | 12 кВт |
| Швидкість руху стрічки | 150 м/с, 15 м/хв |
| Довжина стрічкової пили | 5750 мм |
| Ширина стрічкової пили | 41 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 1.3 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 3300 кг |
| Довжина | 2860 мм |
| Ширина | 1980 мм |
| Висота | 2100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Ширко Сергій |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте









