
Двосторонній напівавтоматичний стрічковопильний верстат Bekamak BMSY-440CDGH / NC
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: BMSY-440CDGH / NC
Верстат для різання профілю Beka-Mak BMSY 440 CDGH — напівавтоматичний стрічковопильний верстат двоколонного типу. Ідеально підходить для різання твердого матеріалу, труб, профілів та балок. Жорстка та надійна конструкція машини забезпечують точний розріз.
Переваги
- Діапазон обробки складає 440х640 мм.
- Верстат призначений для швидкого різання прямо або під кутом.
- Чутливість верстата дозволяє різати під кутом з точністю до десятих градусів.
- BMSY 440 DG має автоматичну систему керування та можливість оновлення програмного забезпечення.
- Ролики на столі забезпечують легке переміщення матеріалів.
- Завдяки гідравлічному обладнанню на нерухомих та рухомих напрямних, швидкість різання регулюється автоматично, що забезпечує більш точне різання.
- Стан стрічки контролюється механічною системою swicth.
- Конструкція машини забезпечує плавний рух рами за рахунок високоточних кулькових напрямних, що полегшує роботу оператора.
Стандартна комплектація
- Лінійні напрямні
- Точне регулювання різання
- Стрічкопильне полотно 41 мм
- Насос рідини для охолодження
- Захист від перегріву
- Гідромеханічний натяг полотна
- Щітка для пилки
- Гідравлічні лещата
- Оптичне регулювання висоти
- Надпотужний редуктор
- Нахил на 3°
- Безступеневе регулювання швидкості різання
- Синхронізація рухомого важеля/лещат
- Гідравлічна фіксація
- Панель управління
Додаткова комплектація (опційно)
- Пристрій для мікророзпилення ILC
- Гідравлічний верхній затискач
- Гідравлічний натяг полотна
- Лазерне підсвічування лінії різання
- 3-метровий роликовий стіл для матеріалів
- 3-метровий моторизований роликовий стіл
Технічні характеристики
|
|
|
|
|
|
|
Ріжуча здатність |
0° |
440 мм |
640 x 440 мм |
400 мм |
|
+30° |
440 мм |
510 x 440 мм |
400 мм |
|
|
+45° |
440 мм |
400 x 440 мм |
400 мм |
|
|
+60° |
250 мм |
250 x 440 мм |
250 мм |
|
|
-30° |
440 мм |
510 x 440 мм |
440 мм |
|
|
-45° |
390 мм |
390 x 440 мм |
390 мм |
|
|
Головний двигун |
4 кВт |
|||
|
Гідромотор |
1.1 кВт |
|||
|
Насос охолоджувальної рідини |
0.12 кВт |
|||
|
Швидкість різання |
20 - 100 м/хв |
|||
|
Розмір полотна |
6000x41x1.3 мм |
|||
|
Висота робочої поверхні |
850 мм |
|||
|
Вага |
1780 кг |
|||
|
Довжина |
3100 мм |
|||
|
Глибина |
1200 мм |
|||
|
Висота |
1910 мм |
|||
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | Bekamak |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Двоколонний |
| ЧПУ | Так |
| Тип управління | Напівавтоматичне |
| Відстань від підлоги до столу подачі | 850 мм |
| Споживана потужність | 5.22 кВт |
| Швидкість руху стрічки | 100 м/хв, 20 м/хв |
| Довжина стрічкової пили | 6000 мм |
| Ширина стрічкової пили | 41 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 1.3 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 1780 кг |
| Довжина | 3100 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 1910 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Ширко Сергій |
- Ціна: Ціну уточнюйте







