Верстат для різання профілю Beka-Mak BMSY 560 DG — напівавтоматичний стрічковопильний верстат двоколонного типу. Ідеально підходить для різання твердого матеріалу, труб, профілів та балок. Жорстка та надійна конструкція машини забезпечують точний розріз.
Стандартна комплектація
- Потужний редуктор
- Гідромеханічний натяг стрічки
- Оптичне регулювання висоти
- Щітка пилки
- Точне регулювання тиску
- Важіль регулювання ширини різання
- Контролер швидкості
- Панель управління
- Стрічкова пилка 41 мм
- Нахил 3°
- Поворотний стіл
- Лінійні напрямні
- Перемикач безпеки
- Перемикач захисту від застрягання
- Гідравлічні лещата
Додаткова комплектація (опційно)
- Пристрій для мікророзпилення ILC
- Гідравлічний верхній затискач
- Гідравлічний натяг полотна
- Лазерне підсвічування лінії різання
- 3-метровий роликовий стіл для матеріалів
- 3-метровий моторизований роликовий стіл
- Конвеєр для стружки
Технічні характеристики
|
|
|
|
|
|
|
Ріжуча здатність |
0° |
560 мм |
820 x 540 мм |
540 мм |
|
+30° |
540 мм |
670 x 540 мм |
560 мм |
|
|
+45° |
550 мм |
520 x 540 мм |
520 мм |
|
|
+60° |
340 мм |
340 x 520 мм |
340 мм |
|
|
-30° |
560 мм |
670 x 540 мм |
540 мм |
|
|
-45° |
520 мм |
520 x 540 мм |
520 мм |
|
|
Головний двигун |
4 кВт |
|||
|
Гідромотор |
1.1 кВт |
|||
|
Насос охолоджувальної рідини |
0.12 кВт |
|||
|
Швидкість різання |
20 - 100 м/хв |
|||
|
Розмір полотна |
6800x41x1.3 мм |
|||
|
Висота робочої поверхні |
880 мм |
|||
|
Вага |
3200 кг |
|||
|
Довжина |
3800 мм |
|||
|
Глибина |
1750 мм |
|||
|
Висота |
2350 мм |
|||
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | Bekamak |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Двоколонний |
| ЧПУ | Так |
| Тип управління | Напівавтоматичне |
| Відстань від підлоги до столу подачі | 880 мм |
| Споживана потужність | 5.22 кВт |
| Швидкість руху стрічки | 100 м/хв, 20 м/хв |
| Довжина стрічкової пили | 6800 мм |
| Ширина стрічкової пили | 41 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 1.3 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 3200 кг |
| Довжина | 3800 мм |
| Ширина | 1750 мм |
| Висота | 2350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Ширко Сергій |
- Ціна: Ціну уточнюйте








