
Високотехнологічний стрічковопильний верстат із закритою кабіною Bekamak BMSO-570XS
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: BMSO-570XS ENCLOSED
+380 (67) 216-43-22
Київстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Новий стрічковопильний верстат BMSO 570 XS із закритою кабіною оснащений повністю автоматичним сервоприводом та системою різання, щоб Ви могли максимізувати продуктивність при різанні важких металів, профілів та труб у великих кількостях. Максимальне співвідношення продуктивності та вартості, збільшення терміну служби стрічки до 50% завдяки автоматичному управлінню та датчикам.
Стандартна комплектація
- Контроль відхилення
- Моторизована щітка пилки
- Стрічкова пилка 54 мм
- Лінійні напрямні
- Гідравлічний циліндр лещат
- Оптичний швидкий підхід
- Гідравлічні алмазні підшипники
- Важіль регулювання ширини різання
- Гідравлічний натяг полотна
- Планетарна коробка передач
- Світлодіодна лампа
- Інвертор
- Перемикач безпеки
- Панель управління важільного типу
- Автоматичне мастило
Додаткова комплектація (опційно)
- Важіль регулювання нахилу
- Гідравлічний верхній затискач
- Пристрій мікророзпилення
- Шестигранні лещата
Технічні характеристики
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| Ріжуча здатність | 0° | 570 мм | 600 x 570 мм | 570 мм |
| Головний двигун | 15 кВт | |||
| Гідромотор | 2.2 кВт | |||
| Насос охолоджуючої рідини | 0.2 кВт | |||
| Серводвигун | 2 кВт | |||
| Двигун спуску голови | 1.5 кВт | |||
| Двигун конвеєра для стружки | 0.25 кВт | |||
| Швидкість різання | 15 - 150 м/хв | |||
| Розмір полотна | 7400x54x1.6 мм | |||
| Висота робочої поверхні | 805 мм | |||
| Вага | 5250 кг | |||
| Довжина | 3500 мм | |||
| Глибина | 2000 мм | |||
| Висота | 2700 мм | |||
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | Bekamak |
| Стан | Новий |
| ЧПУ | Так |
| Тип управління | Автоматичне |
| Відстань від підлоги до столу подачі | 805 мм |
| Споживана потужність | 21.15 кВт |
| Швидкість руху стрічки | 150 м/с, 15 м/хв |
| Довжина стрічкової пили | 7400 мм |
| Ширина стрічкової пили | 54 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 1.6 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 5250 кг |
| Довжина | 3500 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Висота | 2700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Ширко Сергій |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте







