Вертикальний стрічковопильний станок Bekamak BMSY-613VT дозволяє розпилювати квадратні або плоскі матеріали з різними розмірами поперечного перерізу з прокатних блоків або прокатних плит методом довгого пропилу.
Стандартна комплектація
- Гідравлічний натяг стрічки
- Серворізка
- Панель управління ПЛК
- Планетарна коробка передач
Додаткова комплектація (опційно)
- Конвеєр для стружки
Технічні характеристики
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| Ріжуча здатність | 0° | - | 600 x 600 мм | 600 мм |
| Головний двигун | 7.5 кВт | |||
| Гідромотор | 1.1 кВт | |||
| Насос охолоджуючої рідини | 0.2 кВт | |||
| Конвеєр для видалення стружки | 0.25 кВт | |||
| Серводвигун | 1.5 кВт | |||
| Швидкість різання | 15 - 120 м/хв | |||
| Розмір полотна | 6385 x 54 x 1.6 мм | |||
| Висота робочої поверхні | 1314 мм | |||
| Максимальна довжина різання | 1300 мм | |||
| Вага верстата | 4470 кг | |||
| Вага конвеєра для стружки | 4720 кг | |||
| Довжина | 3000 мм | |||
| Глибина | 1950 мм | |||
| Висота | 3100 мм | |||
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bekamak |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина стрічкової пили | 6385 мм |
| Споживана потужність | 10.55 кВт |
| Відстань від підлоги до столу подачі | 1314 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина стрічкової пилки | 1.6 мм |
| Кут пиляння | 90 град. |
| Ширина стрічкової пили | 54 мм |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Загальні параметри | |
| Вага | 4470 кг |
| Висота | 3100 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 1950 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Ширко Сергій |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте









