
Глибокорозпушувач ARK Group Grand GRA-2-4s (ширина 2 м, 4 робочі органи)
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
- Код: GRA-2-4s
Відправка з 01 травня 2026Глибокорозпушувач дозволяє швидко та ефективно розпушувати важкі грунти та створювати відповідні канали в плужній підошві.
Завдяки своїй конструкції агрегат може обробляти всі типи ґрунтів на глибину до 55 см. У конструкції глибокорозпушувачів від ARK Group використовуються робочі органи Європейських виробників.
Можливість внесення добрив на задану глибину підвищує ефективність та якість результатів роботи агрегата.
Універсальна конструкція кріплення робочих органів дозволяє встановлювати різні додаткові опції, щоб збільшити спектр задач агрегата та їх якість.
Характеристики глибокорозпушувача Grand GRA-2-4s
| Модель | GRA-2-4s |
| Транспортна ширина, мм | 2000 |
| Транспортна довжина, мм | 2900 |
| Глибина обробки, см | 15 – 55 |
| Кількість робочих органів, шт | 4 |
| Маса конструкції, кг | 1800 |
| Потужність трактора (рекомендована), к.с. | 160-180 |
| Ширина обробки, м | 2 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Глибина обробки | 55 мм |
| Кількість робочих органів | 4 шт. |
| Потреба в потужності трактора | 160 к.с. |
| Ширина захвату | 2000 мм |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2900 мм |
| Маса | 1800 кг |
| Ширина | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Ширко Сергій |
- Ціна: Ціну уточнюйте

