
Культиватор міжрядної обробки ARK Group Razor KRNA-8.4-01 (обробка 8.4 м)
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
- Код: KRNA-8.4-01
Відправка з 01 травня 2026Культиватор КРНА Призначений для міжрядного обробки технічних культур з одночасним внесенням гранульованих мінеральних добрив (опція-система внесення рідких добрив).
Забезпечує якісне розпушування грунту в міжряддях на задану глибину зі знищенням бур’янів.
Культиватор призначений для обробки посівів кукурудзи, соняшника та інших культур з шириною міжряддя 70 см.
Наявність транспортного пристрою дозволяє використовувати дороги загального призначення. Паралелограмна підвіска секцій робочих органів забезпечує оптимальне копіювання рельєфу поля.
Безкамерні опорні колеса секції культиватора забезпечують їх самоочищення від наливного ґрунту. Культиватори серії КРНА можна використовувати для суцільної культивації.
Характеристики культиватора Razor KRNA-8.4-01
| Модель | KRNA-8.4-01 |
| Робоча швидкість, км/год | 5-10 |
| Глибина обробки, см | 10 |
| Кількість секцій, шт | 13 |
| Ширина міжряддя, мм | 700 |
| Довжина, мм | 1800 |
| Ширина, мм. | 9000 |
| Висота, мм | 1800 |
| Маса агрегату, кг | 1825 |
| Потужність трактора, к.с. | від 90 |
| Ширина обробки, м | 8.4 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1826 кг |
| Максимальна глибина обробки | 10 см |
| Максимальна ширина міжряддя | 700 мм |
| Потужність трактора | 90 к. с. |
| Робоча швидкість | 10 км/год |
| Ширина захвату | 8.4 м |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Ширко Сергій |
- Ціна: Ціну уточнюйте

