Верстат для полірування та зняття задирків із труб Sahinler BT 114-S призначений для полірування та шліфування прокату різного профілю.
Обробка здійснюється двома абразивними стрічками, включеними до складу стандартного обладнання. Завдяки рівномірному притиску стрічок забезпечується висока якість обробки будь-яких прямих і вигнутих поверхонь. При цьому використовуються абразивні стрічки різної зернистості.
Застосовується для ефективної обробки труб різного діаметру та різних чорних та кольорових металів, включаючи нержавіючу сталь.
Використовується тримач для ручної подачі та ручний затискач для автоматичної подачі матеріалу без участі обслуговуючого робочого персоналу.
Технічні характеристики верстата для полірування та зняття задирок з труб Sahinler BT 114-S:
| МОДЕЛЬ | BT 114-S |
|---|---|
| Діаметр труб, що обробляються, мм | Від 10 до 114 |
| Потужність двигуна абразивних стрічок, кВт | 3+1.5 |
| Потужність двигуна колеса, , кВт | 0.24 |
| Загальна потужність двигуна, кВт | 4,74 |
| Розміри абразивних стрічок, мм | (2x) 940 x 50 "У комплекті 2 абразивні ремені" |
| Швидкість подачі, м/хв | Від 3 до 22 |
| довжина, мм | 1000 |
| ширина, мм | 750 |
| Висота, мм | 1300 |
| Вага (приблизно), кг | 265 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sahinler |
| Країна виробник | Туреччина |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Вага | 265 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Діаметр оброблюваних труб, мм | От 10 до 114 |
| Розміри абразивних стрічок, мм | (2x) 940 x 50 |
| Швидкість подавання, м/хв | 3 до 22 |
- Ціна: Ціну уточнюйте



Відправка з 19 квітня 2026