
Машина для різання та загинання кромок еліптичних днищ Sahinler EFM 6
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
Відправка з 19 квітня 2026Машина для різання та загинання кромок еліптичних днищ Sahinler EFM 6 для різання та загинання кромок еліптичних днищ використовується для обробки різних заготовок (круглих, еліпсів, 2 ). Дані кромкогиби формують бортики днищ в ємностях, схильних до експлуатації високому тиску. Від правильності та якості відбортовки на стадії виробництва залежать показники герметичності готових кришок.
Агрегат оснащений парою робочих головок (кромкової та загинальної), керованих з однієї панелі. У роботу можна брати листи завтовшки до 6 мм. Діаметр тарілки, що обробляється, може становити до 3000 мм. Купівля верстата EFM 6 дозволить значно збільшити продуктивність праці при одночасному зниженні експлуатаційних витрат.
Стандартний комплект постачання агрегату включає:
- По одному комплекту фланжувальних/ріжучих роликів.
- Фланжувальний елемент, що обертається на 90 ° в обох напрямках.
- Система вибору висоти для розміщення заготовок різних форм.
Рух обох роликів забезпечується за допомогою окремих приводів із планетарними редукторами. Агрегат відмінно справляється з відбортування опуклих і плоских днищ. Для надання форми днищам у формі еліпса створюються шаблони. Верстат можна дооснастити системою вакуумної фіксації.
Технічні характеристики машини для різання та загинання кромок еліптичних днищ Sahinler EFM 6:
| Назва характеристики | Значення |
|---|---|
| Максимум. Діаметр пластини Ø, мм | 3000 |
| Мінімум Діаметр пластини Ø, мм | 750 |
| Максимум. Висота фланця | 40 |
| Максимум. Фланцевий радіус, мм | 200 |
| Максимум. Товщина листа (з урахуванням м'якої сталі - YP = 24 кг/мм²), мм | 3,0-6,0 |
| Максимум. Товщина плити (з урахуванням нержавіючої сталі AISI 304-316), мм | 2,0-4,0 |
| Потужність двигуна,кВт | 7,5 |
| довжина, мм | 5350 |
| ширина, мм | 1200 |
| Висота, мм | 1570 |
| Вага, кг | 2150 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sahinler |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 7.5 кВт |
| Загальні параметри | |
| Вага | 2150 кг |
| Довжина | 5350 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 1570 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Максимум. Діаметр пластини Ø, мм | 3000 |
| Мінімум Діаметр пластини Ø, мм | 750 |
| Максимум. Висота фланця | 40 |
| Максимум. Фланцовий радіус, мм | 200 |
| Максимум. Товщина аркуша, мм | 3,0-6,0 |
| Максимум. Товщина плити, мм | 2,0-4,0 |
- Ціна: Ціну уточнюйте

