Стандартне обладнання відрізної кромкозагинальної машини Sahinler SDK 6:
- Включено один комплект кромкозагинальних роликів (R25)
- Включено один комплект ріжучих ножів
- 2 частоти обертання з макс. крутним моментом
- Верхній та нижній кромкозгинальні ролики з незалежним приводом планетарними редукторами 0,35-0,68 м/хв
- Загинання кромок як у плоских так і опуклих днищах
- Висота днища регулюється механічним способом вручну при загинанні як внутрішніх так і опуклих кромок тарілок
- Різання та загинання крайок виконуються на одній головці
Додаткове обладнання відрізної кромкозагинальної машини Sahinler SDK 6:
- Кулі для згинання країв
- Додатковий набір ножів
Технічні характеристики відрізної кромкозагинальної машини Sahinler SDK 6:
| Найменування характеристики | Значення характеристики | |||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Максимальний діаметр тарілки, мм | 4000 | |||||||||||||||||||
| Мінімальний діаметр тарілки, мм | 440 | |||||||||||||||||||
| Товщина металу (сталь/нерж.), мм | 6/4 | |||||||||||||||||||
| Максимальний радіус загину, мм | 100 | |||||||||||||||||||
| Розміри верстата, ДхШхВ мм | 4250х720х2000 | |||||||||||||||||||
| Вага, кг | 2015 | |||||||||||||||||||
| Споживана потужність, кВт | 8.75 | |||||||||||||||||||
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sahinler |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 8.75 кВт |
| Загальні параметри | |
| Довжина | 4250 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 2015.0000 |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Максимальний радіус загину, мм | 100 |
| Товщина металу (сталь/нерж.), мм | 6/4 |
| Мінімальний діаметр тарілки, мм | 440 |
| Максимальний діаметр тарілки, мм | 4000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 19 квітня 2026