Вили для кругляка Davon призначаються для маніпуляцій з деревним кругляком на складах та тартаках.
Використовуються як додаткове обладнання для навантажувачів.
Управління віллами для кругляка Davon:
- З кабіни за допомогою електричних пристроїв керування та контрольних приладів;
- управління радіо.
Технічні характеристики вілл для кругляка Davon:
- Несуча здатність: 5000 кг
- Мінімальний діаметр кругляка: 30 см
- Максимальний діаметр кругляка: 75 см
- Загальна ширина: макс. 1537 мм
- Вага: 1000 кг
- Робочий тиск гідравлічних циліндрів: макс. 350 бар
- Ребра жорсткості з матеріалу HARDOX 450
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1000 |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Максимальний діаметр кругляка | 75 см |
| Мінімальний діаметр кругляка | 30 см |
| Несна здатність | 5000 кг |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Робочий тиск гідравлічних циліндрів | 350 бар |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 29 травня 2026