Спеціальне навантажувальне обладнання для очищення простору Davon під стрічковими конвеєрами від вугільного пилу, крихти та подібних матеріалів.
Устаткування призначене для монтажу на відповідний несучий пристрій (колісний або гусеничний екскаватор) і складається з системи стріли та ковша спеціальної форми з армованими боковинами та днищем, а також ножем з матеріалу HARDOX.
Розміри та кінематика обладнання спроектовані таким чином, щоб при очищенні досягати максимально можливого радіусу дії, при цьому забезпечується можливість вивантаження матеріалу на стрічковий конвеєр.
Технічні характеристики зспеціального вантажного обладнання для очищення простору Davon:
| Параметри: | |
| Мінімальна вага несучого пристрою | 14 тонн |
| Вага обладнання | 4 190 кг |
| Максимальний радіус дії від осі несучого пристрою | 10 500 мм |
| Ширина ковша | 458 мм |
| Вантажопідйомність ковша | 432 кг |
| Об'єм ковша | 0,24 м3 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Наявність уточнюйте у менеджера
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Об'єм ковша | 0.24 куб. м |
| Стан | Новий |
| Тип ковша | Грейфер |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Габаритные размеры | |
| Вага | 4190 кг |
| Додаткова інформація | |
| Гарантійний термін (міс.) | 12 |
| Вантажність ковша | 432 кг |
| Максимальний радіус дії від осі несного пристрою | 10 500 мм |
| Мінімальна вага несного пристрою | 14 т |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Ширина ковша | 458 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 29 травня 2026