Переваги верстата для 2D лазерного різання Nukon NF PRO S 1020:
- З розвитком технологій та Індустрією 4.0 швидкість у галузі виходить на перший план. Заміна форсунок вручну знижує ефективність роботи та призводить до скорочення робочого часу. З цієї причини існує потреба в системі, яка автоматично виконуватиме процес зміни форсунок, особливо в машинах, що взаємодіють один з одним, у системах автоматизації та машинах з робочим списком, що підлягає різанню.
- Завдяки конструкції головки, яка може нахилятися до ±45 градусів, ви можете відкрити зварювальну горловину для ваших деталей.
- З технологією лінії розрізу ви можете досягти якісніших результатів на ріжучих поверхнях порівняно зі стандартними різами.
- Ви можете автоматично завантажувати та вивантажувати машину.
Технічні характеристики верстата для 2D лазерного різання Nukon NF PRO S 1020:
| Оптика | Літаюча оптика | |||||
| Ріжуча головка | Автофокусна головка | |||||
| Розміри аркуша | 2030x10050мм | |||||
| резонатор | 2 кВт | 3 кВт | 4 кВт | 5 кВт | 6 кВт | |
| Діаметр лазерного волокна | 100 мкм | 100 мкм | 100 мкм | 100 мкм | 100 мкм | |
| Максимальна ріжуча здатність | М'яка сталь | 16мм | 18мм | 20мм | 22мм | 25мм |
| Нержавіюча сталь | 6 мм | 10мм | 12мм | 15мм | 18мм | |
| Алюміній | 5 мм | 8мм | 10мм | 12мм | 15мм | |
| Рис | 3 мм | 5 мм | 6 мм | 8мм | 10мм | |
| мідь | 3 мм | 5 мм | 6 мм | 8мм | 10мм | |
| Споживана потужність 380-400 В / 3 фази |
24кВА | 28кВА | 32кВА | 42кВА | 48кВА | |
| Висота столу | 900мм | |||||
| Максимальна вантажопідйомність | 6500 кг | |||||
| Вісь | вісь X | 10050 мм _ | ||||
| Вісь Y | 2030мм< /td> | |||||
| Вісь Z | 250мм | |||||
| Система позиціонування | Серводвигун | |||||
| прискорення | 7 м/с² | |||||
| Швидкості осей (одночасна швидкість по осях X, Y) | 100 м/хв | |||||
| Точність позиціонування | 0,05 мм | |||||
| Повторити | 0,02 мм | |||||
| Час зміни столу | 75 сек | |||||
| Панель керування | 19-дюймовий сенсорний екран TFF, Ethernet включений | |||||
| Селектор допоміжного газу | Кисень (O2): 15 бар Азот (N2): 25 бар < span>Сухе повітря: 25 бар |
|||||
| Вага машини | 44 000 кг | |||||
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | NUKON |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткова інформація | |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Стан | Нове |
| Розміри аркуша | 2030x10050 мм |
| Висота столу | 900 мм |
| Максимальна вантажність | 6500 кг |
| Швидкості осей | 100 м/хв |
| Точність позиціювання | 0,05 мм |
| Час зміни столу | 75 сек |
| Вага машини | 44 000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 03 травня 2026