Фальцеосадковий верстат CK EMSA LS використовується для закриття поздовжніх швів у виробах призначених для збирання повітроводів. Закриття шва здійснюється за допомогою ролика, що здавлює лист.
Технічні характеристики:
- Потужність двигуна (kw)0.75
- Розмір (Д*Ш*В)1900х1600х800
- Вага 300 кг
- Товщина листа (mm) 1.2
- Фальцювальна довжина (mm) 1300
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EMSA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| ЧПУ | Так |
| Потужність двигуна подачі | 0.75 кВт |
| Загальні параметри | |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 1600 мм |
| Висота | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідальна особа | Тріска Марія |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


