Технічні характеристики:
- Габаритний розмір (В), мм: 2250
- Габаритний розмір (Д), мм: 1000
- Габаритний розмір (Ш), мм: 1500
- Діаметр робочої поверхні столу, мм: 450
- Кількість зафіксованих поділів на столі, що обертається: 24
- Макс. кут нахилу довбака, °: ±45
- Макс. хід довбака, мм: 315
- Маса обладнання, кг: 1310
- Потужність головного двигуна, кВт: 4
- Поперечний хід стола, мм: 200
- Поздовжній хід стола, мм: 265
- Відстань між головкою та столом, мм: 510
- Відстань від зовнішньої поверхні різцевої головки до станини(в: 460
- Відстань від поверхні столу до нижнього торця направляючих до: 510
- Швидкість робочого ходу довбака, хід/хв: 17-60
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unitech |
| Країна виробник | Болгарія |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 4 кВт |
| Загальні параметри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Висота | 2250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідальна особа | Тріска Марія |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


