Вентилятор для видалення стружки та тирси STILER FM230N, завдяки своїм компактним розмірам та міцній конструкції, знайде застосування в кожній столярній майстерні. Пристосований для роботи зі столярними та деревообробними верстатами.
Пристрій ідеально підходить для спільної роботи з усіма типами стругальних, рейсмусових, фрезерних та стрічкопильних верстатів.
ПОСИЛЕНА металева ТУРБІНА НОВОГО ПОКОЛІННЯ, що працює на частоті обертання 2800 об/хв. витягує стружку та тирсу продуктивністю 1000 м3/год.
Апарат оснащений потужним та надійним електродвигуном (із запобіжним вимикачем) потужністю 0,75 кВт, що живиться від однофазного струму 230В.
На корпусі ротора є отвір діаметром 100 мм, до якого приєднується трубка відведення стружки зі верстата.
Технічні дані
|
Модель: |
FM230N |
| Потужність двигуна S1: | 0,75 кВт |
| Напруга: | 230 В |
| Обертання ротора: | 2800 об/хв |
| Продуктивність: | 1000 м³/год |
| Діаметр з'єднання труби: | 100 мм |
| Діаметр вихідного отвору: | 115 мм |
| Вага: | 15 кг |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Slavles |
| Відповідна людина | Олександра Руденок |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 19 квітня 2026