Навантажувач з бортовим поворотом LTMG LT13, 200 кг – це спеціально сконструйована машина на базі двигуна внутрішнього згоряння, оснащена гідравлічним обладнанням, яке дозволяє оптимізувати процес виконання різних операцій. За допомогою навантажувача Ви зможете:
- легко перевозити сипучі матеріали (земля, пісок, щебінь);
- оперативно чистити сніг за допомогою спеціального снігоприбирального відвалу;
- піднімати та перевозити важкий вантаж.
Технічні характеристики навантажувача з бортовим поворотом LTMG LT13, 200 кг:
|
Модель |
LT13 |
|
Тип двигуна |
Одноциліндровий дизельний двигун |
|
Номінальна потужність |
10,29 кВт |
|
Номінальна швидкість |
3000 об/хв |
|
Кількість циліндрів |
1 |
|
Режим повітрозабірника |
природа |
|
зміщення |
0,667 л |
|
Стандарт викидів |
національний стандарт |
|
Номінальне навантаження |
200 кг |
|
Максимальне навантаження |
300 кг |
|
Максимальна підйомна сила |
450 кг |
|
Ємність ковша |
0,13 м³ |
|
Швидкість руху |
0-6км/год |
|
Сума трьох предметів |
9 з |
|
тиск у системі бар |
17-21бар |
|
Ємність паливного бака |
5,5 л |
|
Експлуатаційна маса |
880 кг |
|
Шина |
5.00-8 |
|
Максимальна робоча висота (H1) |
2400мм |
|
Висота до пальця ковша |
1870мм |
|
загальна висота (ч) |
1100мм |
|
Максимальна висота на рівні ковша |
1810мм |
|
Загальна довжина без ковша(L1) |
1400мм |
|
Загальна довжина ( span>span> ;(L) |
1860мм |
|
Максимальна висота Кут розвантаження |
34° |
|
Висота скидання(H2) |
1510мм |
|
Відстань скидання |
460мм |
|
Кут перекидання ковша на землю |
27° |
|
Максимальний кут повороту ковша |
114° |
|
Колісна база |
600мм |
|
Дорожній просвіт |
120мм |
|
Довжина хвоста |
280мм |
|
Ширина колії (стандартна шина) |
600мм |
|
загальна ширина(В) |
800мм |
|
Ширина ковша(B1) |
800мм |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 0.2 т |
| Маса навантажувача | 880 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1100 мм |
| Довжина | 1860 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Місткість ковша | 0,13 м3 |
| Колісна база | 600 мм |
| Максимальна робоча висота (H1) | 2400 мм |
| Номінальна потужність двигуна | 10.29 Вт |
| Номінальна швидкість | 3000 об/хв |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Швидкість руху | 0-6 км/год |
| Кут розвантаження | 34° |
| Ширина ковша(B1) | 800 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 02 травня 2026