Особливості навантажувача з бортовим поворотом LTMG LT15, 200 кг:
- Простота в експлуатації, ручка двома руками для виконання рухів під час ходьби, підйому та перекидання. Плунжерний двигун стабільний, а повний привід адаптується до всіх видів навколишнього середовища, з різними формами педалей ножів, що робить роботу більш безпечною і зручною, з сервоприводом і двома стандартними режимами роботи.
- Маленький і простий в обслуговуванні квадратний масляний порт моторного масла знаходиться зовні автомобіля, що зручно для заміни повітряного фільтра, моторного масла, механічного фільтра та свічки запалювання. Задня захисна пластина легко знімається, а верхня кришка відчиняється.
- Різні аксесуари можуть бути налаштовані, а аксесуари між різними моделями можуть бути взаємозамінними.
- Двигун всесвітньо відомого бренду, стабільний та надійний, три гарантії гарантії
- Доступні різні режими шин і гусениць з більшою адаптивністю.
- Міні-навантажувач з бортовим поворотом має вужчий корпус шириною всього 800 мм. Він може проходити довгу смугу, має великий паливний бак та підйомну силу.
Технічні характеристики навантажувача з бортовим поворотом LTMG LT15, 200 кг:
| Експлуатаційна маса | Ємкість ковша | Номінальна потужність двигуна | |
|---|---|---|---|
| 886 кг | 0,15 м³ | 17,10 кВт | 23 л/хв |
| Довжина×ширина×висота | Колесо басе | Максимальна висота скидання | |
| 2206мм×1160мм×1233мм | 636мм | 1488мм | 886 кг |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 0.2 т |
| Маса навантажувача | 886 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1233 мм |
| Довжина | 2206 мм |
| Ширина | 1160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Гідравлічний потік | 23 л/хв |
| Місткість ковша | 0,15 м3 |
| Максимальна висота скидання | 1488мм |
| Номінальна потужність двигуна | 17.1 Вт |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 02 травня 2026