Особливості навантажувача з бортовим поворотом LTMG LTS22, 240 кг:
- У цій серії використовується бігова система з гумовими гусеницями. Тиск на ґрунт низький. Адаптується до м'якого ґрунту та водіння в горах.
- З двошвидкісним двигуном швидкість машини досягала 18 км/год.
- Налаштуйте систему з високою витратою: максимальна витрата: 120 л/хв, 130 л/хв і 140 л/хв.
- Додатковий розпушувач на задній частині основного блоку, максимальна глибина оранки понад 500 мм.
Технічні характеристики навантажувача з бортовим поворотом LTMG LTS22, 240 кг:
|
Елемент |
LTS22 |
|
Вага вантажу |
240 кг |
|
Ємність ковша |
0,12 м 3 |
|
Максимальна підйомна сила |
850 кг |
|
швидкість |
6 км/год |
|
Експлуатаційна маса |
1185 кг |
|
Максимальна робоча висота |
2178 мм |
|
Максимальна висота штифта |
1890 мм |
|
Максимальна висота скидання |
1395 мм |
|
Відстань від найвищої точки розряду |
620 мм |
|
Кут повороту ковша |
79° |
|
Кут розвантаження ковша |
36° |
|
Кут відкриття-закриття |
14° |
|
Кут з'їзду |
25° |
|
Загальна висота |
1374мм |
|
Висота від землі |
90 мм |
|
Колісна база |
705 мм |
|
Немає довжини ковша |
1900 мм |
|
Загальна ширина |
830мм |
|
Ширина ковша |
835 мм |
|
Загальна довжина ( з ковшом ) |
2400 мм |
|
Радіус повороту (R) |
1850 мм |
|
Двигун |
ХОНДА/GX690 |
|
Номінальна потужність |
18,2 кВт/25 к.с. |
|
Швидкість обертання ( про/хв ) |
3000 |
|
Шум ( < /span>Дб ) |
≤90 |
|
Гідравлічний тиск ( МПа )< /span> |
20 |
|
Підняти час |
4,1 з |
|
Час скидання |
1,9 з |
|
Нижній час |
3,65 з |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 0.24 т |
| Маса навантажувача | 1185 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1374 мм |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Місткість ковша | 0,12 м 3 |
| Максимальна висота скидання | 1395 мм |
| Максимальна висота штифта | 1890 мм |
| Максимальна робоча висота | 2178 мм |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Кут повороту ковша | 79° |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 02 травня 2026