Особливості навантажувача з бортовим поворотом LTMG LTS23, 300 кг:
- У цій серії використовується бігова система з гумовими гусеницями. Тиск на ґрунт низький. Адаптується до м'якого ґрунту та водіння в горах.
- З двошвидкісним двигуном швидкість машини досягала 18 км/год.
- Налаштуйте систему з високою витратою: максимальна витрата: 120 л/хв, 130 л/хв і 140 л/хв.
- Додатковий розпушувач на задній частині основного блоку, максимальна глибина оранки понад 500 мм.
Технічні характеристики навантажувача з бортовим поворотом LTMG LTS23, 300 кг:
| Модель | LTS23 |
| Тип двигуна | Імпортний Бейлітонг |
| Номінальна потужність | 16,9 кВт |
| Номінальна швидкість | 3600 об/хв |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Режим повітрозабірника | природа |
| зміщення | 0,479 л |
| Стандарт викидів | ЄС5 |
| Номінальне навантаження | 300 кг |
| Максимальне навантаження | 400 кг |
| Максимальна підйомна сила | 550 кг |
| Ємкість ковша | 0,15 м+3; |
| Швидкість руху | 0-6км/год |
| Сума трьох предметів | 9 |
| тиск у системі бар | 17-21бар |
| Ємність паливного бака | 25л |
| Експлуатаційна маса | 980 кг |
| Максимальна робоча висота (H) | 2450 мм |
| Висота до пальця ковша | 1870 мм |
| загальна висота(С) | 1350 мм |
| Максимальна висота на рівні ковша | 1810 мм |
| Загальна довжина без ковша(E) | 1680 мм |
| Загальна довжина (з ковшем) (F) | 2206 мм |
| Максимальна висота Кут розвантаження | 34° |
| Висота скидання(А) | 1510 мм |
| Відстань скидання | 450 мм |
| Кут перекидання ковша на землю | 27° |
| Максимальний кут повороту ковша | 114 ° |
| Колісна база | 850 мм |
| Дорожній просвіт | 150 мм |
| Довжина хвоста | 280 мм |
| загальна ширина | 1150 мм |
| Ширина ковша (U) | 1200 мм |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 0.3 т |
| Маса навантажувача | 980 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2206 мм |
| Ширина | 1150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Місткість ковша | 0,15 м+3 |
| Колісна база | 850 мм |
| Максимальна робоча висота | 2450 мм |
| Номінальна потужність двигуна | 16.9 Вт |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Кут розвантаження | 34° |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 02 травня 2026