Особливості навантажувача з бортовим поворотом LTMG LTS25, 300 кг:
- Серія є модель з вертикальним підйомом. Продукт використовує популярну в усьому світі конструкцію вирівнювання заднього коромисла переднього важеля, щоб робочий важіль перебував у процесі підйому та опускання. Завжди піднімайте вертикально.
- У цій серії використовується дизельний двигун великої потужності. Потужний загальний робочий важіль із великим циліндром, максимальна підйомна сила понад 3000 кг. Максимальна робота Швидкість потоку може досягати 140 літрів/хв.
Технічні характеристики навантажувача з бортовим поворотом LTMG LTS25, 300 кг:
|
Елемент |
LTS25 |
|
Вага вантажу |
300 кг |
|
Ємність ковша |
0,14 м 3< /span> |
|
Максимальна підйомна сила |
1258 кг |
|
швидкість |
0-8 км/год |
|
Експлуатаційна маса |
1775 кг |
|
Максимальна робоча висота |
2420 мм |
|
Максимальна висота штифта |
2099 мм |
|
Максимальна висота скидання |
1617 мм |
|
Відстань від найвищої точки розряду |
615 мм |
|
Кут повороту ковша |
79° |
|
Кут розвантаження ковша |
36° |
|
Кут відкриття-закриття |
43° |
|
Кут з'їзду |
30° |
|
Загальна висота |
1607 мм |
|
Висота від землі |
300 мм |
|
Колісна база |
1065 мм |
|
Немає довжини ковша |
2200 мм |
|
Загальна ширина 1033 |
1033 мм |
|
Ширина ковша |
1140 мм |
|
Загальна довжина ( з ковшом ) |
2752 мм |
|
Радіус повороту (R) |
2198 мм |
|
Двигун |
Д1105-ЕФ02 |
|
Номінальна потужність |
18,2 кВт/25 к.с. |
|
Швидкість обертання ( про/хв ) |
3000 |
|
Шум ( < /span>Дб ) |
≤95 |
|
Гідравлічний тиск ( МПа )< /span> |
20 |
|
Підняти час |
|
|
Час скидання |
1,6 з |
|
Нижній час |
3,35 з |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 0.3 т |
| Маса навантажувача | 1775 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1607 мм |
| Ширина | 1033 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Місткість ковша | 0,14 м 3 |
| Максимальна висота скидання | 1617 мм |
| Максимальна робоча висота | 2420 мм |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Кут повороту ковша | 79° |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 02 травня 2026