Особливості навантажувача з бортовим поворотом LTMG LTS50, 700 кг:
- У конструкції кузова цього міні-навантажувача використовується механічна система вирівнювання. Важель і коромисло розташовані над робочим важелем. Тримайте лопату під час підйому та опускання стріли машини Балансуйте ківш.
- Корпус має легку конструкцію, а загальна вага машини становить менше 3000 кг.
- В операційній системі використовується система механічних тяг. Проста структура, простота обслуговування. Висока вартість продуктивності.
Технічні характеристики навантажувача з бортовим поворотом LTMG LTS50, 700 кг:
Експлуатаційна маса | Ємкість ковша | Номінальна потужність двигуна | Гідравлічний потік |
|---|---|---|---|
2800 кг |
0,3 м+3; |
36 кВт |
60 л/хв |
Довжина×ширина×висота | Колесо басе | Максимальна висота скидання | Модель шини (гусениці) |
2950мм×1402мм×2050мм |
1240мм |
3350мм |
300*52,50 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 0.7 т |
| Маса навантажувача | 2800 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2050 мм |
| Довжина | 2950 мм |
| Ширина | 1402 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Гідравлічний потік | 60 л/хв |
| Місткість ковша | 0,3 м + 3 |
| Максимальна висота скидання | 3350 мм |
| Номінальна потужність двигуна | 36 Вт |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 02 травня 2026