У цій серії навантажувачів використовується ходова система з гумовими гусеницями. Тиск на ґрунт низький. Адаптується до м'якого грунту та водіння в горах. З двошвидкісним двигуном можна зробити основний. Швидкість машини сягала 18 км/год.
Налаштуйте систему з високою витратою з максимальною витратою 120 л/хв, 130 л/хв та 140 л/хв. Додатковий розпушувач на задній частині основного блоку, максимальне глибоке оранка понад 500 мм.
Технічні характеристики навантажувача з бортовим поворотом LTMG LTS100, 1200 кг:
Експлуатаційна маса | Ємкість ковша< /th> | Номінальна потужність двигуна | Гідравлічний потік |
|---|---|---|---|
4500 кг |
0,55 м+3; |
74 кВт |
90 л/хв |
Довжина×ширина×висота | Колесо басе | Максимальна висота скидання | Модель шини (гусениці) |
3700мм×1994мм×2160мм |
1500мм |
2450мм |
320*84 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 1.2 т |
| Маса навантажувача | 4500 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2160 мм |
| Довжина | 3700 мм |
| Ширина | 1994 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Гідравлічний потік | 90 л/хв |
| Місткість ковша | 0,55 м+3 |
| Максимальна висота скидання | 2450 мм |
| Номінальна потужність двигуна | 74 Вт |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 02 травня 2026