Вилковий навантажувач для колод LTMG LT40T, 40т відомий своїми видатними позашляховими характеристиками, з радіусом повороту 7,25 метра, 1,22 метра між важелями та максимальною висотою підйому 3 метри. Більш того, потовщена задня противага забезпечує стабільну вантажопідйомність та стійкість. Високоміцні стріли, виготовлені із спеціальних матеріалів, надійні та довговічні, а з потовщеними конструктивними деталями розрахункова вантажопідйомність сягає 100 тонн. Ці конструктивні елементи роблять навантажувач більш безпечним і стабільним в експлуатації. Тяга управління навантажувача гнучко і стабільно регулює швидкість за допомогою електроніки.
Обладнаний професійним кондиціонером, системою пілотного керування з однією рукояткою та коробкою передач з електронним керуванням, зручність експлуатації гарантована. Стабільність всього навантажувача кам'яних блоків покращена за рахунок використання окремої системи охолодження приводної олії та гідравлічної олії.
Технічні характеристики навантажувача для колод LTMG LT40T, 40т:
| Експлуатаційна маса | Розмір вилки | Номінальна потужність двигуна | < span>Макс.подоланий підйом |
|---|---|---|---|
| 45000 кг | 1800мм×400мм×135мм | 251 кВт | 28° |
| Довжина×ширина×висота | Колесо ба се | Максимальна висота скидання | Тип шини |
| 10200мм×3500мм×4000мм | 4610 мм | 3850 мм | 29.5R29 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Вага | 45000 кг |
| Висота | 4000 мм |
| Довжина | 10200 мм |
| Ширина | 3500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Вантажопідйомність | 40000 кг |
| Макс. підіймальний підйом | 28° |
| Максимальна висота скидання | 3850 мм |
| Номінальна потужність двигуна | 251 Вт |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 29 квітня 2026