Особливості вилкового навантажувача для колод LTMG LT12JS, 12т:
- Потужний двигун: двигун Weichai з глобальним обслуговуванням по всьому світу відрізняється високою ефективністю, низьким рівнем шуму, енергозбереженням та захистом навколишнього середовища, а також багатономіальними патентами. Камера заднього виду та кабіна ROPS/FOPS є додатковими.
- Трансмісія та перетворювач крутного моменту: китайська передова коробка Beilian з трансмісією Caterpillar. Потужна трансмісія з проміжним валом з електронним керуванням проста в обслуговуванні, перевершує ефективність та адаптацію до перевантажень.
- Швидка зчіпка для спеціальних потреб, таких як лопата для дерев, лісовий мульчувач, вила, снігові відвали, вила для трави, збільшений ківш і т.д.
- Більш важка противага, довга колісна база, збільшений дорожній просвіт гарантують, що машина може адаптуватися до різних важких умов.
- Гартоване вбудоване протизносне захоплення виготовлено в Японії. Спеціально розроблений для важкої колоди, ефективно запобігає поломці та значно продовжує термін служби захоплення.
Технічні характеристики вилкового навантажувача для колод LTMG LT12JS, 12т:
| Експлуатаційна маса | Номінальна потужність двигуна | Кут повороту | Макс.подоланий підйом |
|---|---|---|---|
| 21700 кг | 162 кВт | 35° | 28° |
| Довжина×ширина×висота | Колесо басе | < th class="l3">Максимальна висота скиданняТип шини | |
| 8400мм×3130мм×3500мм | 3550 мм | 3600 мм | 26,5-25 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Вага | 21700 кг |
| Висота | 3500 мм |
| Довжина | 8400 мм |
| Ширина | 3130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Макс. підіймальний підйом | 28° |
| Максимальна висота скидання | 3600 мм |
| Номінальна потужність двигуна | 162 Вт |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Кут повороту | 35° |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 29 квітня 2026