Особливості вилкового навантажувача для колод LTMG LT18J,18т:
- Тормозна система: дворядна дискова гальмівна система з чотириколісним супортом та газовим балоном ззаду, а також наша ексклюзивна технологія автоматичного охолодження гальмівної системи подвійно гарантують надійність та безпеку. Камера заднього виду та кабіна ROPS/FOPS є додатковими.
- Трансмісія та перетворювач крутного моменту: китайська передова коробка Beilian з трансмісією Caterpillar. Потужна трансмісія з проміжним валом з електронним керуванням проста в обслуговуванні, перевершує ефективність та адаптацію до перевантажень.
- Швидка зчіпка для особливих потреб, таких як лопата для дерев, лісовий мульчувальник, вила, снігоприбиральні ножі, вила для трави, збільшений ківш і т.д.
- Більш важка противага, довга колісна база, збільшений дорожній просвіт дозволяють машині адаптуватися до різних жорстких станів.
- Гартоване вбудоване протизносне захоплення виготовлено в Японії. Спеціально розроблений для важкої колоди, ефективно запобігає поломці, значною мірою продовжує термін служби захоплення.
Технічні характеристики вилкового навантажувача для колод LTMG LT18J,18т:
| Експлуатаційна маса | Номінальна потужність двигуна | Кут повороту | < span>Макс.подоланий підйом |
|---|---|---|---|
| 25000 кг | 199 кВт | 35° | 28° |
| Довжина×ширина×висота | Колесо ба се | Максимальна висота скидання | Тип шини |
| 8600*3230*3800мм | 3600 мм | 3850 мм | 26.5R25 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Вага | 25000 кг |
| Висота | 3800 мм |
| Довжина | 8600 мм |
| Ширина | 3230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Вантажопідйомність | 18 000 кг |
| Макс. підіймальний підйом | 28° |
| Максимальна висота скидання | 3850 мм |
| Номінальна потужність двигуна | 199 Вт |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Кут повороту | 35° |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 29 квітня 2026