Особливості підземного навантажувача LTMG LTW20, 2т:
- Кузов виконано у вигляді загального посилення. У ньому використовується посилена провідна вісь, планетарна передача з боку колеса сповільнюється, а також має тривалий термін служби.
- Підземний навантажувач LTMG Машина з невеликим корпусом широко використовується у вугільних шахтах, шахтах з видобутку залізняку та кольорових шахтах.
- Нафтові труби в місцях, схильних до зносу, забезпечені захисним кожухом для збільшення терміну служби та підвищення надійності.
- Акумулятор великої ємності, потужне освітлення, більше підходить для темряви.
Технічні характеристики підземного навантажувача LTMG LTW20, 2т:
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сумарна потужність двигунів | 68 кВт |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Висота | 2000 мм |
| Довжина | 5717 мм |
| Ширина | 1300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Вантажопідйомність | 2000 |
| Місткість ковша | 1,0 м³ |
| Макс. підіймальний підйом | 16° |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 01 травня 2026