Особливості підземного навантажувача LTMG LTW20T, 2т:
- В системі живлення використовується двигун провідних марок з низькою частотою обертання і високим крутним моментом.
- У системі трансмісії використовується гідравлічний перетворювач крутного моменту та коробка передач з перемиканням під навантаженням, що забезпечує її стабільність та високу ефективність.
- У робочому гальмі використовується багатодискове мокре гальмо, у гальці стоянки використовується пружинне гальмо з гідравлічним розгальмовуванням.
- Операційна система використовує пілотне управління, щоб зробити роботу простою та ефективною.
- Акумулятор великої ємності, потужне освітлення, більше підходить для темряви.
Технічні характеристики підземного навантажувача LTMG LTW20T, 2т:
| Експлуатаційна маса | Ємкість ковша | Номінальна потужність двигуна | Макс.подоланий підйом |
|---|---|---|---|
| 7000 кг | 1,0 м³ | 68 кВт | 16° |
| Довжина×ширина×висота | Колесо басе | < th class="l3">Максимальна висота скиданняТип шини | |
| 5717мм×1300мм×2000мм | 2870мм | 2242мм | 10.00-20 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Маса | 7000 кг |
| Продуктивність породонавантажувальної машини | 1 куб. м/хв |
| Сумарна потужність двигунів | 68 кВт |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Висота | 2000 мм |
| Довжина | 1300 мм |
| Ширина | 5717 мм |
| Породонавантажувальні машини циклічної дії | |
| Номінальна місткість ковша | 1 куб. м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Максимальна висота скидання | 2242 мм |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 01 травня 2026