Особливості підземного навантажувача LTMG LTW35T, 10т:
- У системі трансмісії використовується гідравлічний перетворювач крутного моменту та коробка передач з перемиканням під навантаженням, що забезпечує її стабільність та високу ефективність.
- У робочому гальмі використовується багатодискове мокре гальмо, у гальці стоянки використовується пружинне гальмо з гідравлічним розгальмовуванням.
- Операційна система використовує пілотне управління, щоб зробити роботу простою та ефективною.
- Спеціально розроблена редукторна вісь EngineeringMachinery, пневмогідравлічна гальмівна система
- Стандартно з очищенням вихлопних газів.
Технічні характеристики підземного навантажувача LTMG LTW35T, 10т:
| Експлуатаційна маса | Ємкість ковша | Номінальна потужність двигуна | Макс.подоланий підйом |
|---|---|---|---|
| 110000 кг | 1,7 м³ | 92 кВт | 15° |
| Довжина×ширина×висота | Колесо басе | < th class="l3">Максимальна висота скиданняТип шини | |
| 7170мм×2030мм×2550мм | 2700мм | 2540мм | 12.00-24 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сумарна потужність двигунів | 92 кВт |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Висота | 2550 мм |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 7170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Вантажопідйомність | 100 000 кг |
| Місткість ковша | 1,7 м3 |
| Макс. підіймальний підйом | 15° |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 01 травня 2026