Телескопічний навантажувач LTMG LT920-T, 1.8т поєднує функції фронтального навантажувача та автомобільного підйомного крана.
Такий гібрид застосовується для:
- підйому вантажів, їх обробка та транспортування на великій висоті;
- для підняття та перенесення сипких та пакетованих вантажів;
- будівництва малоповерхових будівель, коли маленький будівельний майданчик не дозволяє використовувати багато великої техніки.
Багатофункціональність навантажувача забезпечується за рахунок різного навісного обладнання. На телескопічну вилку встановлюють гаки, вила, ковші та інші пристрої. Залежно від сфери застосування можуть прикріплюватися кранові пристрої та захвати.
Технічні характеристики телескопічного навантажувача LTMG LT920-T, 1.8т:
|
Ємкість ковша
|
0,7 м3
|
|
Номінальне навантаження
|
1800 кг
|
|
Висота скидання
|
2700 мм
|
|
Демпінг досяжності
|
860 мм
|
|
Час підйому стріли
|
4,5 с
|
|
Загальний час циклу
|
9 з
|
|
Макс. швидкість
|
19 км/год
|
|
Макс. зусилля відриву
|
46 кН
|
|
Макс. тягове зусилля
|
33 кН
|
|
Макс. < span>Оцінка здатності
|
28°
|
|
Мін. радіус повороту (поза заднім колесом)
|
4200 мм
|
|
Кут повороту
|
35º (Л/П)
|
|
Мін. Дорожній просвіт
|
250 мм
|
|
Колісна база
|
2150 мм
|
|
Протектор
|
1400 мм
|
|
Інженерна модель
|
4Л68
|
|
Номінальна потужність
|
38 кВт/2400 об/хв
|
|
Шина
|
20,5-16
|
|
Габаритні розміри
|
5520*1800*2650 мм
|
|
Експлуатаційна маса
|
5750 кг
|
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Виривне зусилля | 46 кН |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 1800 кг |
| Об'єм ковша | 0.7 куб. м |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Вага | 5750 кг |
| Висота | 2650 мм |
| Довжина | 5520 мм |
| Ширина | 1800 мм |
| Характеристики двигуна | |
| Максимальна кількість обертів | 2400 об/хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Час підіймання стріли | 4,5 с |
| Висота скидання | 2700 мм |
| Демпінг досяжності | 860 мм |
| Загальний час циклу | 9 с |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 30 квітня 2026