Гусеничний самоскид (гусеничні візки) в основному використовується для перевезення матеріалів у складних умовах, таких як сільськогосподарські угіддя, сади, теплиці, в гору, на пляжі, в снігу і т. д. Для стислості він називається транспортером. Він оснащений дизельним двигуном корисної потужності (4кВт-100кВт), з максимальною швидкістю не більше 35км/год та вантажопідйомністю не більше 20 тонн.
Особливості гусеничного самоскида LTMG LCD15, 1.5т:
- Гумові гусениці зі сталевого дроту більш зносостійкі та мають більш тривалий термін служби. Висока тяга, хороша здатність долати підйоми, більша вантажопідйомність.
- З електричним запуском, концентрованою ручкою та зручним керуванням. Радіус дії невеликий, може працювати у вузькому просторі.
- Гідравлічне піднесення та розвантаження, зниження трудомісткості та підвищення ефективності транспортування.
- Можна налаштувати багатофункціональні аксесуари, такі як вантажна скринька, ножична підйомна скринька, V-подібна скринька, кран-маніпулятор, засіб для боротьби з наркотиками, міксер, подрібнювач, пульт дистанційного керування тощо
Технічні характеристики гусеничного самоскида LTMG LCD15, 1.5т:
| Модель | Одиниця | LCD15 |
| Вага машини | Кг | 650 |
| Номінальне навантаження | Кг | 1500 |
| Загальний розмір | мм | 2200*1100*1300 |
| Розмір коробки | мм | 1400*1050*500 |
| Інженерна модель | Чанчай 192 | |
| Номінальна потужність | кВт/к.с. | 8,8/12 |
| Стартовий режим | Електричний | |
| Коробка передач | 3F/1R | |
| Модель коробки передач | 18 | |
| Тип треку | Гумовий гусениця зі сталевого дроту | |
| Розмір треку | мм | 230*72*46 |
| Довжина заземлення | мм | 1300 |
| Коробка Дорожній просвіт | мм | 450 |
| Максимальна швидкість | км/год | 8 |
| Подолання підйому | ° | 45 |
| Бічна стійкість | ° | 35 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 650 г |
| Висота | 1300 мм |
| Довжина | 2200 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 1100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Номінальна потужність (кВт) | 8,8 |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Переважний підйом | 45° |
| Вантажопідйомність | 1500.0 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 29 квітня 2026