Вібраційний каток з подвійним барабаном LTMG LTC220, 22т застосовується для ущільнення фундаменту великих інфраструктурних проектів, таких як греблі шосе, залізниця, аеропорт, а також незв'язкових і напівзв'язкових матеріалів, таких як пісок, гравій, щебінь, кам'яний насип і т.д. д.
Особливості вібраційного катка з подвійним барабаном LTMG LTC220, 22т:
- Механічний привід із трьома швидкостями.
- Гідравлічна вібрація, відкладений запуск вібрації з електронним керуванням, велика збудлива сила з високою ефективністю ущільнення.
- Гідравлічне рульове керування, шарнірно-зчленована рама з гнучким кермовим керуванням та керуванням.
- Прийміть спеціальну коробку передач із синхронізатором, великий крутний момент передачі, легке перемикання передач.
- Дискове робоче гальмо з гідравлічним затискачем, механічне гальмо стоянки барабанного типу, безпечне і надійне.
- Задню кришку двигуна можна підняти на великий кут для зручності обслуговування.
- Обладнаний гідравлічними компонентами відомих брендів з надійною продуктивністю.
- Шини з різними малюнками протектора є додатковими.
- Двигуни інших брендів є додатковими.
- Стандартно оснащений кабіною, кондиціонером на ваш вибір.
- Дорожній каток з кулачковою опорою не є обов'язковим.
Технічні характеристики вібраційного катка з подвійним барабаном LTMG LTC220, 22т:
| елемент | одиниця | LTC220 |
| Експлуатаційна маса | кг | 22000 |
| Ширина прокатки | мм | 2130 |
| Частота вібрації | Гц | 30 |
| Теоретична амплітуда вібрації | мм | 2,0/1,0 |
| Хвилююча сила/ | КН | 420/230 |
| Швидкість подорожі | км/год | 2,5/5,0/10,5 |
| Інженерна модель | WP6G175E | |
| Потужність двигуна/швидкість | кВт/об/хв | 129/2000 |
| Габаритні розміри(Д*Ш*В) | мм | 6240*2280*3080 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Вага | 22000 кг |
| Висота | 3080 мм |
| Ширина | 2280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| бренд | LTMG Machinery Group |
| Довжина | 6240 |
| Потужність двигуна, кВт | 129 |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Швидкість руху | 10,5 км/год |
| Частота вібрації | 30 |
| Ширина прокатки | 2130 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 04 травня 2026