Особливості електричний річстакер LTMG CRS4531E, 45т:
- Блокування повороту розкидача, оснащене механічними та електричними захисними пристроями, системою керування зупинкою підйому, системою OPS, обмеженням швидкості руху та іншими функціями, забезпечує безпечну роботу.
- Система світлодіодного освітлення забезпечує яскравість освітлення в межах робочого діапазону.
- У стандартній комплектації передбачено візуальний реверсивний радар, а також можуть бути передбачені інші опції, такі як автоматична система пожежогасіння, контроль тиску в шинах, захист від перевантажень тощо
- Управління штовхачем дросельної заслінки, призначене для контролю швидкості двигуна, джойстик однією рукою та пропорційне електричне керування забезпечують гнучке, точне та ефективне керування.
- Висока швидкість підйому та швидший динамічний відгук ефективно підвищують ефективність роботи.
- Зручна в обслуговуванні конструкція: капот, великий електричний блок управління, збільшений простір кабіни, кілька точок перевірки гідравліки, легкий доступ до масла і води під час перевірки, а також вбудовані інтелектуальні функції діагностики та опитування приладів.
- Прилади з кольоровими дисплеями високої чіткості відображають стан навантажувача в режимі реального часу, а сигналізація несправності спрощує технічне обслуговування. Коробка передач нового покоління з електронним керуванням забезпечує гнучке, плавне та комфортне перемикання передач.
Технічні характеристики електричний річстакер LTMG CRS4531E, 45т:
|
пункт |
Одиниця |
Параметр |
|
|
довжина |
мм |
11340 |
|
|
Ширіна |
Розкидач |
мм |
6053 |
|
Переднє колесо |
мм |
4200 |
|
|
Висота |
мм |
4670 |
|
|
Колісна база |
мм |
6000 |
|
|
Слід |
Передній |
мм |
3033 |
|
Задній |
мм |
2790 |
|
|
Звис |
Передній |
мм |
840 |
|
Задній |
мм |
1194 |
|
|
Мін. Дорожній просвіт |
мм |
350 |
|
|
Мін. радіус повороту |
мм |
8000 |
|
|
Макс. підйомний підйом |
% |
13% |
|
|
Мертва вага |
кг |
71200 |
|
|
Номінальна вантажопідйомність |
кг |
45000 |
|
|
Ємкість штабелювання |
5-5-4 |
||
|
Макс. висота підйому |
мм |
15100 |
|
|
Макс. швидкість підйому |
Розвантажено |
мм/с |
420 |
|
Номінальне навантаження |
мм/с |
250 |
|
|
Макс. зниження швидкості |
Розвантажено |
мм/с |
360 |
|
Номінальне навантаження |
мм/с |
360 |
|
|
Макс. швидкість руху |
Розвантажено |
мм/с |
20 |
|
Номінальне навантаження |
мм/с |
14 |
|
|
Ширина проходу |
20' |
мм |
11300 |
|
40' |
мм |
13600 |
|
|
Напруга акумулятора |
В |
618В |
|
|
Ємність акумуляторної батареї |
кВтч |
422кВтч |
|
|
Пікова потужність двигуна |
кВт |
346квт |
|
|
Піковий крутний момент двигуна |
Нм |
3800 Нм |
|
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 11340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Ємність акумуляторної батареї | 422 кВтч |
| Колісна база | 6000 |
| Макс. Висота підіймання | 15100 |
| Макс. Строкатий підйом | 13% |
| Мін. радіус повороту | 8000 |
| Напруга акумуляторної батареї | 618В |
| Номінальна вантажність | 45000кг |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Пікова потужність двигуна | 346квт |
| Стан | Нове |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 01 травня 2026