Особливості фронтального навантажувача LTMG LT915, 1.5т:
- Роздільні редуктор та гідротрансформатор з технологією гідродинамічної трансмісії забезпечують високу надійність та простоту обслуговування.
- Керована гнучким валом, гідравлічна коробка передач з перемиканням під навантаженням з 2 передніми та 2 задніми передачами спрощує роботу.
- Один насос, робоча гідравлічна система з розділеним потоком забезпечує низьке споживання та відмінну продуктивність.
- З'єднання гідравлічних трубопроводів з подвійним ущільненням з 24-градусним шилом і кільцем ущільнювачів міжнародного стандарту, що запобігають витоку масла.
- Повністю гідравлічна система кермового управління, чутлива до навантаження, спрощує роботу.
- Пневматична гідравлічна гальмівна система; Дискові гальма із супортом.
- Робочий пристрій з можливістю автоматичного вирівнювання у верхньому положенні.
- Шарнірні вузли ковша мають герметичні, змащені, пиленепроникні шари, що мають гарну зносостійкість.
Технічні характеристики фронтальний навантажувач LTMG LT915, 1.5т:
| Модель | LT915 |
| Робоча вага | 3600 кг |
| Номінальне навантаження | 1500 кг |
| Ємкість ковша | 0,8 м³ |
| Модель двигуна | Юнній / Сіньчай / Кубота / Каммінс |
| Номінальна потужність | 58кВт |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 5325*1825*2700мм |
| Мінімальний радіус повороту | 3750мм |
| Макс. висота скидання | 2900мм |
| Максимальний радіус скидання | 1000мм |
| Переключення передач | 2 вперед 2 назад |
| Розмір шин | 20,5-16 |
| Тип роботи | Механічний одиночний джойстик |
| Додаткова конфігурація | Камера заднього виду кондиціонера і т.д. |
| Додаткове кріплення | Швидкознімна вилка, захоплення для колод і т.д. |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Об'єм ковша | 0.8 куб. м |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Вага | 3600 кг |
| Висота | 2700 мм |
| Довжина | 5325 мм |
| Ширина | 1825 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Макс. висота скидання | 2900 мм |
| Максимальний радіус скидання | 1000 мм |
| Мінімальний радіус повороту | 3750 мм |
| Номінальна потужність двигуна | 58 Вт |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 30 квітня 2026