Особливості фронтального навантажувача LTMG LT946, 4т
- Чотириколісна дискова гальмівна система з дворядним супортом та газовим балоном позаду, що гарантує безпечнішу та надійнішу роботу.
- Робочий пристрій реверсивного механізму Z-подібної форми з одним коромислом має велике зусилля відриву завдяки оптимізованій конструкції. Штифт із захистом від пилу та зовнішні прес-масляни забезпечують простоту обслуговування.
- Кабіна з широким оглядом, великим простором, шумоізоляцією та вібропоглиначем підходить для всіх видів операцій. Система пілотного керування з однією ручкою, електронне керування перемиканням передач для забезпечення простоти та комфорту в експлуатації. Ексклюзивний пилозахисний шар та герметичні шарнірні з'єднання роблять навантажувач міцнішим. Кабіна ROPS/FOPS не є обов'язковою.
- Додаткові аксесуари: деякі аксесуари можуть бути обрані користувачами, наприклад, джойстик, кондиціонер, ланцюг протиковзання, спеціальна шина, трансмісія ZF.
- Швидка зчіпка для особливих потреб, таких як захоплення для колод, вила, сніговий відвал, вила для трави, збільшений ківш, ківш для каміння, ківш для сипучих матеріалів, пристрій бічного розвантаження і т.д.
Технічні характеристики фронтального навантажувача LTMG LT946, 4т:
| Модель | LT946 |
| Робоча вага | 11000 кг |
| Номінальне навантаження | 4000 кг |
| Ємність ковша | 2м³ |
| Модель двигуна | Вейчай/Каммінс |
| Номінальна потужність | 129кВт |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 7230*2520*3250мм |
| Мінімальний радіус повороту | 6400мм |
| Колісна база | 2750мм |
| База гусениць | 1850мм |
| Макс. висота скидання | 3200мм |
| Максимальний радіус скидання | 1100мм |
| Мін. span>радіус повороту | 6400мм |
| Переключення передач | 4вперед2 назад |
| Макс. швидкість | 40 км/год |
| Розмір шин | 20,5-25 |
| Додаткова конфігурація | Камера заднього виду кондиціонера і т.д. |
| Додаткове кріплення | Швидкознімна вилка, захоплення для колод і т.д. |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 4000 кг |
| Об'єм ковша | 2 куб. м |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Вага | 11000 кг |
| Висота | 3250 мм |
| Довжина | 7230 мм |
| Ширина | 2520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Колісна база | 2750 мм |
| Макс. висота скидання | 3200 мм |
| Макс. швидкість | 40 км/год |
| Мін. радіус повороту | 6400 мм |
| Мінімальний радіус повороту | 6400 мм |
| Номінальна потужність двигуна | 129 Вт |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 30 квітня 2026