Особливості фронтального навантажувача LTMG LT956, 5т:
- Чотириколісна дискова гальмівна система з дворядним супортом та газовим балоном позаду, що гарантує безпечнішу та надійнішу роботу.
- Потужний двигун: двигун Weichai з низькою номінальною швидкістю обертання, високою потужністю, енергозбереженням та захистом навколишнього середовища. Двигун Cummins, двигун Shangchai не обов'язковий.
- Простота обслуговування: нова конструкція витяжки каркасної конструкції. Капот, що широко відкривається, полегшує обслуговування і ремонт двигуна. Велика відстань між верхніми та нижніми зчленованими дошками створює великий простір для обслуговування. Ексклюзивний пилозахисний шар та герметичні шарнірні з'єднання роблять навантажувач міцнішим.
- Гідравлічні системи: використання технології злиття та дифузії з двома насосами, раціональне використання потужності двигуна, ефективне зниження енергоспоживання. Незалежне охолодження трансмісійної олії та гідравлічної олії підвищує стабільність гідравлічної системи.
- Подвійний підйомний важіль забезпечує широкий огляд. Шарнірно-зчленована рама з малим радіусом повороту робить фронтальний навантажувач гнучким та зручним в експлуатації.
- Додаткові запасні частини, вибрані користувачами, такі як кондиціонер, система опалення, джойстик, довгі руки і т.д.
- Швидка зчіпка для спеціальних потреб, таких як захоплення для колод, вила, сніговий відвал, вила для трави, збільшений ківш, ківш для каміння, ківш для сипучих матеріалів, пристрій бічного розвантаження і т.д.
Технічні характеристики фронтального навантажувача LTMG LT956, 5т:
| Модель | LT956 |
| Робоча вага | 16800 кг |
| Номінальне навантаження | 5000 кг |
| Ємкість ковша | 3 м³ |
| Модель двигуна | Вейчай/Каммінс |
| Номінальна потужність | 162кВт/2200р/хв |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 7600мм*3000мм*3380мм |
| Мінімальний радіус повороту | 6650мм |
| Колісна база | 2870мм |
| База гусениць | 2250мм |
| Макс. висота скидання | 3140мм |
| Максимальний радіус скидання | 1120мм |
| Переключення передач | 2 вперед 1 назад |
| Макс. швидкість | 38 км/год |
| Розмір шин | 23,5-25 |
| Додаткова конфігурація | Камера заднього виду кондиціонера і т.д. |
| Додаткове кріплення | Швидкознімна вилка, захоплення для колод і т.д. |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 5000 кг |
| Об'єм ковша | 3 куб. м |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Вага | 16800 кг |
| Висота | 3380 мм |
| Довжина | 7600 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Колісна база | 2870 мм |
| Макс. висота скидання | 3140 мм |
| Макс. швидкість | 38 км/год |
| Мінімальний радіус повороту | 6650 мм |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 30 квітня 2026